Новогригорівська бібліотека - філія

Новогригорівська сільська бібліотека – філія

Історія бібліотеки:

    Історія створення бібліотеки сягає в 50-ті роки, коли в селі Новогригорівка був збудований сільський клуб, в 1952 році в одному з приміщень якого і розмістилась сільська бібліотека.
    Завідувала бібліотекою Надія Харитонівна Руснак. Фонд бібліотеки був невеликий – всього 300 книг, бібліотека обслуговувала 80 читачів.
    В 1970 – 1985 роках в бібліотеці працювала Світлана Іванівна Коновалова, яка по-справжньому любила книги, бібліотеку, читачів.
    На 01.01.1978 року фонд бібліотеки становив 7745, бібліотека обслуговувала 220 читачів, щорічно видавала 7745 примірників документів.
    В 1994 році в бібліотеку прийшла працювати Надія Миколаївна Павич. На той час бібліотека обслуговувала 330 читачів, видавала щорічно 7000 документів, фонд становив майже 4000 примірників.
    З 2005 по 2007 роки в бібліотеці працювала Тетяна Іванівна Воронцова, з 2009 по 2010 роки – Людмила Володимирівна Свистун.
    З приходом на посаду бібліотекаря Новогригорівської бібліотеки – філії в 2011 році Василя Михайловича Юдова, бібліотека активізує роботу з читачами, підвищує свій рейтинг серед жителів села як інформаційний та культурний осередок.
     Бібліотека активно приймає участь в районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах.
    В 2012 році бібліотека взяла участь в конкурсі бібліотечного відео « БібліоКіноФест: Кадри вирішують все » від програми « Бібліоміст », представивши відеоролик « 0 метрів до бібліотеки ».
    Юдов Василь Михайлович став організатором конкурсу українських гумористичних мініатюр «Василя Купала», який відбувся 8 липня 2012 року в приміщенні Новогригорівського сільського клубу.


    Новогригорівська бібліотека – філія прийняла участь у Всеукраїнському творчому конкурсі « Урок казки ». Яжло Ростислав, учень 8 класу Новогригорівської ЗОШ став переможцем проекту « Свято дитячих мрій » в категорії « Казкова країна » із збіркою казок « Казки Рості ». 22 грудня в м. Києві Ростислав отримав нагороду за зайняте перше місце у Всеукраїнському конкурсі « Урок казки ».


    Сьогодні Новогригорівська бібліотека – філія стала центром громадського інформування та спілкування. Юдов В.М. тісно співпрацює з місцевою владою, велику увагу приділяє пошуку нових форм роботи.


Основні показники діяльності:

Середня кількість користувачів щорічно –84 чол.
Книговидача в середньому за рік – 1,7 тис. видань
Сукупний фонд –4,7 тис.документів
Бібліотекар: Юдов Василь Михайлович.
Громадські посади: депутат Арбузинської районної ради, член Арбузинського районного літературного об’єднання «Дар», член Національної Спілки Журналістів України, член Міжнародної Спілки Письменників «Новый современник».
Адреса: 55321, Миколаївська область, Арбузинський район, 
с. Новогригорівка, вул. Леніна,10.
Режим роботи: з 14:00 до 16:00, вихідний день: неділя, понеділок.

Немає коментарів:

Дописати коментар